Nejrozšířenější způsob dodávek zkapalněného plynu představuje jeho plnění do tlakových lahví, které jsou univerzálním, bezpečným a zejména mobilním zdrojem energie. Mají široké možnosti použití. Setkáme se s nimi v domácnostech, restauracích, dílnách; jsou k dispozici tam, kde chybí jiný zdroj energie – na chatách, chalupách, při kempování a turistice. Plyn v lahvích představuje také optimální palivo pro pohon motorů vysokozdvižných vozíků.Bezpečnost

Používání lahví  je nejen praktické, ale i bezpečné.Po naplnění prochází každá lahev zkouškou těsnosti a v předepsaných intervalech i revizní kontrolou. Tím je zajištěno, že prostory plníren . opouští pouze bezpečné lahve. Zárukou jsou rovněž červené strhávací plastové plomby, které jsou umístěny na ventilech lahví a které garantují nejen bezpečnost, ale i kvalitu plynu.

Nabídka lahví s plynem

Flaga s.r.o. disponuje nejširším sortimentem tlakových lahví se zkapalněným plynem na českém trhu a je schopna uspokojit každého zákazníka co se týče velikosti a náplně lahve. S ohledem na účel použití jsou plněny buď propanem nebo směsí propan-butanu.

V obou případech platí, že přechodem do plynného skupenství plyn zvětší svůj objem přibližně 260x, proto je skladování i doprava v kapalné fázi vysoce efektivní. Tento systém umožňuje nezávisle a hospodárně topit, vařit, svítit, grilovat, sušit, rozmrazovat, tavit, odlívat, svařovat, opalovat, řezat, atd. Plyn v lahvích je tedy díky svému praktickému balení využitelný nejen v různých oblastech průmyslu, ale i v domácnosti a během pobytu v přírodě.

Ceník

lahev  2 kg 120,- Kč
lahev  10 kg 450,- Kč

Auto Ludačka, Rokycanská 92, Plzeň - tel./fax.: +420 377 470 444 - mobil: +420 602 27 25 16 - E-mail: ludacka.cars@centrum.cz
Copyright © 2007-2011